Новини

Львівським «кажанам» виповнюється десять років

Перегляди: 643

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» святкуватиме десятиріччя. Спортивні святкування з нагоди Дня народження «кажани» зі Львова проведуть на початку жовтня, під час сьомого міжнародного турніру «Відкритий Кубок Львова з волейболу» .

Захід відбудеться 4-6 жовтня, у ПС «Галичина», що на  Керченській,8.

Львівські волейболісти наголошують, що на вболівальників чекає чимало додаткових активностей як на майданчику під час матчів «Кубку Львова»,  так і на інших локаціях міста Львова. Це і конкурси, флеш-моби та волейбольні майстер-класи.

Додамо. Учасниками сьомого турніру «Відкритий Кубок Львова з волейболу» стануть турецькі волейболісти клубу «Галатасарай». Також у списку запрошених – ВК «Чарни Радом» та  ВК «Ресовія» з Польщі. У розкладі турніру  – змагання між дитячими волейбольними клубами.

Вхід на ігри – безкоштовний.

Нагадаємо. Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» –  кращий волейбольний клуб України сезону 2018/19 років, кількаразовий чемпіон та володар Кубку України з волейболу.

«Барком-Кажани»  – автор та ідейник наймасштабніших волейбольних змагань в Україні – «Кубок Львова». Учасник десятків закордонних матчів та волейбольний представник України у Єврокубках.

 

 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»