Новини

На євроматчі з грецьким «ПАОКом» «кажани» проведуть командний флешмоб

Перегляди: 917

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» закликає вболівальників приходити на матч Єврокубку проти грецького «ПАОКу» у кольорі команди  – помаранчевому. Або ж з атрибутикою клубу.

Такий флешмоб  під час ігор Кубку ЄКВ у Львові уже став доброю традицією. Тож цьогоріч «Барком-Кажани» знову просять вболівальників доєднатись до ініціативи.

«Глядачі, дякуємо, що приходите на матчі. Але нам би було дуже приємно, якщо б в середу зібрався повний зал. І дійсно вдалось влаштувати справжнє волейбольне свято. Буде цікава гра, адже «ПАОК»  – неординарна  команда. Але ми теж готувались. Тому в середу на вболівальників чекає волейбол хорошого рівня», – наголосив головний тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш.

Гра «Барком-Кажани»: «ПАОК» відбудеться 11 грудня, о 19.00 годині, у ПС «Галичина».

ВК «ПАОК» є найвідомішою волейбольною командою Греції. За час свого існування «ПАОК» прийняв участь у понад тридцяти сезонах грецької волейбольної Ліги.

У матчах Кубку ЄКВ львівський волейбольний клуб  «Барком-Кажани» бере участь з 2016 року. Першого разу «кажани» припинили свою участь в ЄКВ у 1/32 фіналу. У 2017 – у  1/16. Обидва рази «не прохідним» суперником стала сербська «Войводина». Торік у 1/32 фіналу  «Барком-Кажани» не змогли на виїзді обіграти швейцарську «Лозанну».

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»