Новини

Невдалий день: Барком – Ястшенбскій Венгель 0:3

Перегляди: 76

В межах 25 туру польської ПлюсЛіги наші гравці зустрічалися з віце-чемпіоном країни – «Ястшенбскім Венглем». Підопічні Угіса Крастіньша не змогли зачепитися за пункти з якісним суперником і поступилися 0:3.

В суботній вечір Краків став свідком зустрічі «Кажанів» з «Ястшенбскім Венглем». Вболівальники максимально заповнили трибуни залу «Suche Stawy» і голосно підтримували волейболістів зі Львова. Утім, у цю гру однозначно краще увійшли гравці команди гостей. Перший пункт у матчі здобув Томаш Форнал, а вже зовсім скоро суперник вів у рахунку 7:2. Одним з найкращих волейболістів на майданчику був Гладир, який спочатку зробив якісний блок, а пізніше зробив два «ейси». Перший сет був справжнім майстер-класом у виконанні «Ястшенбського Венгля», який без жодних сумнівів і проблем здолав наш колектив 25:10.

В другій партії українські волейболісти намагалися нав’язати боротьбу і навіть вийшли уперед – 4:3. Досвідчені гравці віце-чемпіона Польщі швидко повернулися до гри і знову здобули перевагу. Господарі не збиралися повторити долю першого сету і наблизилися на відстань двох очок (8:10), але гості збільшили перевагу до семи очок (11:18). За рахунку 17:24 наші гравці зуміли взяти три пункти. Останнє слово в цій частині гри було за Яном Гадравою, який приніс своїм партнерам вирішальний пункт. 20:25.

Третя партія нагадувала вболівальникам перший сет. Підопічні Марсело Мендеша заволоділи ініціативою і контролювали її до кінця зустрічі. Успішні дії Форнала, Клевенота і Гладиря позитивно вплинули на «Ястшенбскій Венгель». 2-кратні чемпіони Польщі виявилися сильнішими за 3-кратних чемпіонів України і перемогли 25:14.

Наступного тижня львів’яни відправляться до Ниси, де проведуть поєдинок з місцевою «Сталью». «Ястшенбскій Венгель» знову завітає до Кракова, аби взяти участь у фінальному турнірі Кубка Польщі. В суботньому півфіналі команда Мендеша зустрінеться з «Ассеко Ресовія Жешув».

Барком-Кажани Львів – Ястшенбскій Венгель 0:3 (10:25, 20:25, 14:25)

Барком-КажаниЛьвів: Тупчій, Йєніпазар, Шчуров, Смоляр, Квален, Фіркал, Канаєв (ліберо), Головен, Кучер, Шевченко

Ястшенбскі Венгель: Бойер, Тоньютті, Гладир, М’Байе, Клевенот, Форнал, Попівчак (ліберо), Гадрава, Тервапорті