Новини

Невдача з Проєктом: Барком-Кажани – Проєкт 0:3

Перегляди: 80

В 17 турі польської Плюс Ліги волейболісти «Баркому» на очах власних вболівальників зустрічалися з варшавським «Проєктом». На майданчику не бракувало емоцій і боротьби, проте гості були спритніші і результативніше, що допомогло їм здобути максимум очок.

Останній матч 2022 року розпочався від напруженої боротьби за кожен пункт. Гравці обох команд намагалися вийти вперед і зробити важливий крок до успіху. Варшавський колектив здобув важливу перевагу за рахунку 13:9 і до кінця сету не дозволив львів’янам скоротити відстань на табло. Поступаючись 14:23, наставник «Кажанів» Угіс Крастіньш вирішив зробити заміну. Замість Квалена на майданчику з’явився Кучер. Ця заміна допомогла виграти наступні два розіграші, проте «Проєкт» впевнено довів першу партію до кінця, виграючи її 25:17.

В другій частині зустрічі столичні гравці намагалися збільшити перевагу. Підопічні Петра Грабана в останніх п’яти матчах чотири рази здобували звитягу, поступившись тільки нинішньому лідеру чемпіонату – «Ресовії» Жешув. Не було жодних сумнівів, що гравці «Проєкту» спробують продовжити приємну серію. В другому сеті глядачі спостерігали за цікавою грою. Рахунок на табло був 11:11, проте гості були сильнішими у п’яти наступних розіграшах, що допомогло їм знову відірватися від львів’ян. На жаль, в цій партії наші гравці вже не змогли зрівняти рахунок. «Проєкт» закінчив партію з рахунком 25:21.

В третьому сеті підопічні Угіса Крастіньша не зупинилися і продовжували боротьбу з міцним суперником. Протягом третьої частини гри команда з Варшави в черговий раз здобула перевагу, проте на цей раз поступаючись 19:23, український колектив зрівняв рахунок – 24:24. Однак два наступні розіграші закінчилися на користь «Проєкту», який здобув три пункти в Кракові і піднявся на п’яту сходинку в турнірній таблиці.

Найкращим гравцем матчу було визнано Артура Шальпука.

Барком-Кажани Львів – Проєкт Варшава 0:3 (17:25; 21:25; 24:26)

Барком: Довгий, Фіркал, Головен, Канаєв (ліберо), Кучер, Квален, Мазенко, Щчуров, Шевченко, Смоляр, Тевкун, Тупчій, Йєніпазар, Жуков

Проєкт: Фірлей, Гробельни, Ягларскі, Яніковські, Клапвійк, Ковальчик, Новаковські, Павлун, Семенюк, Шальпук, Тілльє, Вебер, Войташек, Врона