Новини

Олександр Терещук, центральний блокуючий «Барком-Кажани»: «Взагалі у волейбол потрапив випадково»

Перегляди: 940

Він займався музикою, а опинився у волейболі. З нового сезону центральним блокуючим «Барком-Кажани» став Олександр Терещук. До «кажанів» Олександр грав у краматорській команді “ДДМА”,  ВК “Дніпро”, в кіпрській “Олімпіас Френару” ,  румунській “Пьятра-Нямц” та вінницькому «Серці Поділля». Саме у складі «сердечок» минулого сезону Терещук став кращим блокуючим Кубку України з волейболу.

 Олександре, вітаю з перемогою у Суперкубку. Як тобі у новій команді? Вже адаптувався?

Дякую. Однозначно дуже тішусь такій перемозі. З новою командою нові емоції. Взагалі намагався не акцентувати на почуттях, адже ще у минулому сезоні сам грав у «Серці Поділля». А такі моменти можуть заважати. Взагалі – радий, що ми вибороли Суперкубок. Це ж перший трофей у складі «кажанів».

А щодо команди – так, вже адаптувався. Мені тут дуже подобається.

Коли у твоєму житті з’явився волейбол?

Волейболом я почав займатися вдома, в Краматорську, десь у восьмому класі. Закінчив Краматорську машинно-будівну академію,  переїхав у Дніпро. Там шість років грав у волейбол. Так стартувала волейбольна кар’єра. Але зраз здобуваю другу освіту – тренерську.

Взагалі я один у сім’ї, ріс без тата, лише з мамою. Зараз рідко з нею бачусь. Був період, що не міг приїхати додому два з половиною роки. Тяжко було звісно. А у волейбол потрапив випадково. Товариш поступав у коледж, а я поїхав з ним за компанію. З дитинства виділявся ростом. Товариш зайшов у приймальну комісію, я чекав. І тут до мене підійшов тренер і запропонував спробувати себе у волейболі. Тоді й залишив музику, бо ходив ще й на той гурток десь два роки. Навіть їздив на виступи.  Аде досі граю на гітарі.

 Що змінилося  в житті з приїздом до Львова?

Місто дуже красиве, мені подобається, старовинне.  Раніше був у Львові лише проїздом, коли на матчі приїжджали. Можливо, лишився б тут і жити. У Львові у моєму житті нарешті стало багато української мови.

Чим ще живеш крім волейболу?

Та переважно лише волейболом і живу. З таким режимом як у нас важко знайти час на якесь хобі. Коли міжсезоння, то це можливість трошки відпочити. А зазвичай волейбол займає весь час.

Яку маєш мрію?

Першочергово перемогти з командою в Чемпіонаті України. І, однозначно, якісно відіграти на матчах ЄКВ.

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»