Новини

Перемога у Радомі

Перегляди: 48

У 8 турі гравці ВК «Барком-Кажани» відправилися у Радом, де зіграли із місцевим клубом «Чарні Радом». Суперник теж знаходиться у нижній частині турнірної таблиці.

Львівським вболівальникам ця команда вже є знайомою, адже вони приїжджали до міста Лева на «Відкритий Кубок Львова» з волейболу.

«Барком-Кажани» вийшли на гру у такому складі: Квален, Щуров, Тупчій, Єніпазар, Фіркаль, Смоляр і Канаєв (ліберо).

Госпдарі розпочали гру набагато активніше і після кількох атак вже вели в рахунку 7:2, але команда Угіса Крастіньша швидко ліквідувала їх перевагу. З-за рахунку 10:10 львів’яни переломили хід гри і були ефективними в атаці. Перша партія завершилася подачею Юліуса Фіркаля. – 20:25.

З початку другої партії гравці «Барком-Кажанів» домінували на паркеті. Також зуміли шість разів заблокувати удари суперника. Завершується сет результативною атакою Василя Тупчія – 15:25.

На початку третьої партії львів’яни вели у рахунку у вісім очок (1:9). У середині сету була напружена гра та боротьба за кожне очко. Наприкінці партії на подачі з’явився Віктор Нова, який здобув для гравців з Радома два очки, і на табло – нічия 22:22. Але закінчення гри було зальвів’янами 22:25.

MVP матчу став Василь Тупчій.

«Чарні Радом» (Радом, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)
0:3 (20:25, 15:25, 22:25)

Поєдинок можна подивитися за посиланням.

У наступному турі «кажани» прийматимуть дворазових переможців Ліги чемпіонів – «Заксу». Гра відбудеться 13 листопада о 15:45 у Кракові.