Новини

Поразка від чемпіона: ЗАКСА – Барком 3:0

Перегляди: 60

Колектив «Баркому» поступився у виїзному протистоянні з чинним чемпіоном Польщі – «Група Азот ЗАКСА Кєндзєжин-Козле» – 0:3. Найбільше шансів наші гравці мали протягом першого сету, проте більш досвідчений і майстровитий суперник виявився сильнішим.

Суботню зустріч ми розпочали в такому складі: Мурат Йєніпазар, Юліус Фіркал, Василь Тупчій, Йонас Квален, Артем Смоляр і Дмитро Канаєв (ліберо).

Перший сет наша команда розпочала з потужних атак. Старанність наших волейболістів допомогла здобути перевагу 10:5, яка змусила тренера суперника провести заміну. Утім, зовсім скоро львів’яни мали 7-пунктову перевагу (13:6). Колектив з Кєндзєжина-Козле швидко повернувся до гри після проведення кількох успішних акцій Бартоша Бедножа (15:13). Українська команда гідно відповіла кількома якісними атаками і вела в рахунку 18:13. «ЗАКСА» проявила чемпіонський характер і зуміла зрівняти рахунок – 22:22. Досвідчений Александр Шлівка декілька разів виводив уперед свій колектив, але Василь Тупчій не дозволяв господарям «закрити» цей сет. Однак, останнє слово було за переможцями Ліги Чемпіонів, які виграли цю партію 30:28.

В другій частині гри підопічні Угіса Крастіньша були змушені наздоганяти міцного суперника. Якісні атаки Бартломея Клута, Дмитра Пашицького і Давіда Сміта приносили господарям важливі пункти. Програючи протягом всього сету, волейболісти зі Львова зрівняли рахунок (19:19) і навіть вийшли уперед (21:20). Проте вирішальне слово було за гравцями «ЗАКСИ», які взяли п’ять очок поспіль і «закрили» сет.

Починаючи з перших розіграшів третьої партії чемпіони Польщі контролювали перебіг подій і впевнено довели справу до логічного завершення. І хоча наші гравці зуміли втрутитися у боротьбу (12:15), колектив з Кєндзєжина-Козле переміг 25:16.

Найкращим гравцем матчу (MVP) було визнано гравця «ЗАКСИ» – Дмитра Пашицького.

Група Азоти ЗАКСА Кендзєжин-Козле – Барком-Кажани Львів 3:0 (30:28, 25:21, 25:16)