Новини

Представлення суперника: ББТС Бєльско-Бяла

Перегляди: 109

У четвер 3-кратні чемпіони України на домашньому майданчику зіграють проти останньої команди ліги – «ББТС Бєльско-Бяла». У цьому поєдинку очікується напружена боротьба, тому ми вирішили познайомити вас з нашим суперником.

Клуб з Бєльска було засновано у перший день грудня 1999 року, коли у місті світ побачило Спортивне Товариство «Siatkarz-Original”. Багато хто вважає цей клуб правонаступником «ББТС Влукняж», який у 1993 році здобував бронзові медалі чемпіонату Польщі. Однак сучасний клуб намагається писати власну історію. У 2003 році команда піднялася на найвищий рівень польського волейболу, проте не зуміла утриматися серед найкращих колективів країни і вилетіла до другого дивізіону після стикового матчу з «Ґурніком» Радлін (1:3).

Після дев’яти сезонів у другому дивізіоні «ББТС» повернулося до ПлюсЛіги, але у 2018-му знову вилетіло. Протягом чотирьох кампаній у 1 лізі колектив з сілезського воєводства двічі ставав віцечемпіоном, а у 2022 році отримав чергову нагоду змагатися з найкращими командами Польщі.

Цінний досвід

У нинішньому сезоні волейболісти з Бєльска не можуть похизуватися приємними результатами. У 28 матчах підопічні українського наставника Сергія Капелуся набрали лише 8 очок і знаходяться на 16-й, тобто останній сходинці чемпіонату. Остання звитяга «ББТС» мала місце 12 лютого, коли вони на виїзді здолали «ГКС Катовіце» (3:2). У понеділок команда Капелуся на власному майданчику зуміла виграти перший сет у варшавського «Проєкта», проте нав’язати подальшу боротьбу не змогла, поступившись 1:3.

Друга зустріч

Волейболісти «Баркому» і «ББТС» перетиналися лише один раз. У грудні 2022 року «Кажани» не залишили жодних шансів супернику, здолавши його на виїзді з рахунком 3:0. Будемо сподіватися, що історія повториться і львів’яни наберуть максимальну кількість очок!

Фото: PlusLiga

Прес-служба “Барком-Кажани” Львів