Новини

Представлення суперника: Церад Енеа Чарні Радом

Перегляди: 60

Найближчої неділі гравці «Баркому» вийдуть на майданчик арени «Suche Stawy», аби зіграти черговий поєдинок у межах польської Плюс Ліги. На цей раз суперником нашої команди буде колектив з Радома – Церад Енеа Чарні Радом. До вашої уваги представлення нашого суперника.

Історія команди розпочалась в 1921 року, коли в місті було засновано спортивний клуб «Чарні». Минуло два роки і він перетворився на «Військовий Спортивний Клуб». Спочатку в клубі з Радома робили акцент на футбольній команді, а в 1957 році до участі в змаганнях було заявлено волейбольну команду. В 1979 році волейболісти з Радома грали на рівні 2 Ліги, а головними героями тих часів були вихованці клубу і декілька солдатів, які проходили військову службу в місті.
В 1984 році гравці «Чарні» вперше в історії вийшли до елітного дивізіону, здобуваючи в дебютному сезоні 7 місце. В 1994 році вболівальники мали привід до святкувань, адже їх улюбленці посіли третю сходинку і привезли до міста довгоочікувані бронзові медалі. Цей успіх вдалося повторити за рік. Однак, в 2002 році команда вилетіла до другого дивізіону, а в 2003 припинила своє існування. В 2008 році «Чарні» повернулися до гри на третьому рівні змагань. Здобувши два підвищення в класі поспіль, колектив з Радома знову опинився серед найкращих команд Польщі.

Сучасність

Після повернення до еліти найкращим результатом волейболістів з Радома залишається 5 місце в сезоні 2018/19. В минулій кампанії «Чарні» фінішували на 13 позиції. В нинішньому сезоні підопічні Павла Воїцького здобули 10 очок в 22 матчах і знаходяться на передостанній сходинці в таблиці. Минулого понеділку вони поступилися колективу «Проєкт» Варшава (0:3), а ця поразка стала для них 17 поспіль. Востаннє гравці «військових» перемагали в чемпіонаті 19 жовтня 2021 року.

Матч №2

Волейболісти зі Львова і Радома зустрічалися між собою в офіційних поєдинках лише 1 раз. В листопаді 2022 року підопічні Угіса Крастіньша не залишили супернику жодних шансів – 3:0. Варто згадати, що «Кажани» і «Чарні» двічі перетиналися в товариських матчах. В 2016 році перемогу здобули українські волейболісти (2:1), а в 2021 більш ефективними були гравці польського клубу (0:3).