Новини

Представлення суперника: Індикполь АЗС Ольштин

Перегляди: 103

У найближчу п’ятницю підопічні Угіса Крастіньша вийдуть на майданчик у Ілаві, аби зіграти черговий поєдинок в межах польської ПлюсЛіги. Суперником львів’ян буде 5-кратний чемпіон Польщі – «Індикполь АЗС» Ольштин. До вашої уваги представлення нашого найближчого суперника.

Клуб з Ольштина було засновано у 1950 році, коли в місті з’явилася Вища Сільськогосподарська Школа. За ініціативи діячів університету було створено спортивну секцію волейболу. Першим серйозним досягненням клубу було 4 місце в чемпіонаті Польщі серед університетів. Вже у 1965 році команда під керівництвом Лешка Дороша піднялася до елітного дивізіону.

Роки успіху

У 1970 році колектив з Ольштина вперше у історії виграв Кубок Польщі. У 1973 році вони здобули перше чемпіонство (обійшли «Ресовію» Жешув), а за три роки повторили успіх і обійшли у підсумковій таблиці «Пломень» Міловіце. У 1978 році «КУ АЗС Технічно-Сільськогосподарської Академії» (так тоді називався цей клуб) знову виграли золоті медалі чемпіонату. У 1991 році їм вдалося потішити вболівальників четвертим чемпіонським титулом, а у 1992 вони знову підтвердили статус найсильнішої команди країни.

Варто згадати, що у 1978 році «АЗС Ольштин» здобули срібні медалі у Кубку Переможців Кубків.

Сучасність

На початку XXI століття команда з вармінсько-мазурського воєводства п’ять разів поспіль опинялася на подіумі, проте так і не зуміла здобути шостий чемпіонський титул. За підсумками минулої кампанії вони опинилися на 6-й сходинці. У 24-му сезоні поспіль у елітному дивізіоні «Індикполь АЗС» Ольштин здобули 40 очок у 25 матчах і знаходяться на 8 позиції, яка дає їм право грати у плей-офф. Утім, останні три матчі у чемпіонаті закінчилися для них поразками від «Ассеко Ресовії» Жешув (1:3), «Проєкту» Варшава (1:3) і «Трефля» Гданськ (0:3).

Друга зустріч

На рівні офіційних зустрічей «Барком» і «Індикполь АЗС» перетиналися лише один раз. У листопаді минулого року сильнішими були 5-кратні чемпіони Польщі, які виграли на тай-брейку.