Новини

“Проект-Варшава” – “Барком-Кажани” – 3:2

Перегляди: 33

У матчі 3-го туру польської ПлюсЛіги ВК «Барком-Кажани» поступаються ВК «Проекту-Варшава» – 2:3.

Статували у цьому матчі львів’яни впевнено і вже після двох сетів вели у рахунку 2:0. Господарі, у складі яких виступає екскапітан «кажанів» Юрій Семенюк, зуміли зрівняти рахунок та вивести гру на тайбрейк, в якому впевнено перемогли. Незважаючи на поразку, львів’яни здобули перше очко у сезоні 2022/2023.

На початку першого сету точилася рівна боротьба. Підопічні Угіса Крастінша вийшли вперед після помилки господарів в атаці і завдяки вдалій грі на блоці. Львівська команда чудово грала на прийомі та в нападі. Результативна атака з центру Владислава Щурова завершила перший сет 17:25 на користь львів’ян.

У першій частині другого сету команди обмінювалися перевагою, не відпускаючи один одного більше, ніж на два очки. У середині партії завдяки результативним діям Василя Тупчія та Олега Шевченка львів’яни виходять вперед і не дозволяють гостям із столиці Польщі, навіть, зрівняти рахунок. Помилка Пйотра Новаковськего на подачі завершила другу партію – 23:25.

Перемога у другому сеті стала першим очком в історії «Барком-Кажанів» у ПлюсЛізі.

У третьому сеті гравці «Проекту-Варшава» заграли активніше. Відразу перехопили ініціативу у грі і відірвалися у рахунку – 14:6. Єдине, що зуміли львів’яни у цьому сеті – це скоротити рахунок до трьох очок – 23:20, але завадити супернику взяти партію їм не вдалося – 25:20.

У четвертому сеті боротьба була за кожне очко. Спочатку підопічним Угіса Крастіньша вдалося відірватися у рахунку 7:11, але суперник не лише відігрався, а й вирвав перемогу – 25:20.

Доля переможця вирішувалася у п’ятому сеті. У заключній партії львів’янам забракло досвіду і вони поступаються 15:3.

«Проект-Варшава» – «Барком-Кажани» 3:2 (17:25, 23:25, 25:20, 25:20, 15:3)

«Проект- Варшава»: Ігор Гробельні, Юрій Семенюк, Лінус Вебер, Матеуш Яніковскі, Анджей Врона, Ян Фірлей -Даміан Войташек (ліберо) і Пьотр Новаковскі, Якуб Ковальчик, Каміль Баранек, Давід Павлун, Домінік Ягларскі. Тренер: Роберто Сантіллі.
«Барком-Кажани»: Олег Шевченко, Артем Смоляр, Мурат Єніпазар, Йонас Квален, Владислав Щуров, Василь Тупчій – Дмитро Канаєв (ліберо), Олексій Головень, Юліус Фіркаль, Андрій Жуков (ліберо), Віталій Кучер, Ілля Довгий. Тренер: Угіс Крастінш.