Новини

Стартував продаж квитків на матч «Барком-Кажани» – «Resovia»

Перегляди: 85

1 жовтня ВК «Барком-Кажани» стартує у Польській Плюс Лізі»
Перший поєдинок цьогорічної Плюс Ліги львівський ВК «Барком-Кажани» зіграє на виїзді з «Trefl» (Гданськ), а у другому турі чемпіонату до Кракова приїде «Asseco Resovia» (Жешув).

На жаль, поки у нашій країні війна ми будемо грати у Кракові. 5 жовтня, волейболісти «Барком-Кажанів» проведуть свій перший офіційний домашній матч Плюс Ліги. О 19:45 гравці обох команд вийдуть на паркет та відкриють сезон 2022/2023 у залі «Suche Stawy». Це буде унікальний момент як в історії польського та українського волейболу, так і для краківського спорту – досі мешканці столиці Малопольщі не мали нагоди регулярно милуватися найкращими польськими командами під Вавелем.

У цьому матчі за господарів виступатимуть представники збірної України: Василь Тупчій, Дмитро Канаєв, Олег Шевченко та Віталій Кучер, а за «підкарпатців» – два віцечемпіони світу: Куба Кохановські та Павел Заторські. Окрім того, у складі жешувської команди є француз Тібо Россард, американець Торі ДеФалько і представники Словенії Ян Козамернік і Клемен Чебуль.

Наш суперник «Asseco Resovia» дуже титулований суперник, тож Для шанувальників волейболу готується справжнє свято! Квитки коштують 15 злотих (пільговий) і 25 злотих (звичайний).
Придбати квитки можна за посиланням:

http://kazhany.abilet.pl