Новини

Сьогодні стартує «Відкритий Кубок Львова з волейболу»

Перегляди: 424

Сьогодні, 14 вересня у Львові, у приміщенні Палацу спорту «Галичина» (вул. Керченська,8), стартує шостий міжнародний  турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу». О 14:30-16:30  львівяни можуть поспостерігати за грою ВК «Шахтар Солігорск» (Білорусь)  та господаря змагань «Барком-Кажани». Вперше в турінірі беруть  участь і жіночі команди. Зокрема, о 17:00 годині матч між ВК «Спортліцей» м. Біла Церква та «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» м. Львів . Далі 19:00-20:30 гра між ВК «Буковинка» м. Чернівці – «МОСІР» м. Ясло (Польща).

15 вересня о 10.00 годині на майданчик палацу спорту «Галичина» вийдуть «МОСІР»  (Польща) та місцева  «Львів’янка-ЛДУФ-СКІФ». О 12.00 годині матч між ВК «Спортліцей» та чернівецькою  «Буковинкою». А от вже о 14.00 глядачі зустрічатимуть господаря майданчика ВК  «Барком-Кажани» та «Славію» зі Словаччини. Офіційне відкриття турніру за участю перших осіб області та міста також заплановане на 15 вересня,  16.30 годину.

Додамо, що цьогоріч участь в турнірі беруть команди з Польщі, Білорусії та Словаччини. «Ресовія» (Жешув) з ПлюсЛіги. «Шахтар» (м. Солігорск, Білорусь). «Славія Свіднік» (м. Свіднік, Словаччина). Замикає четвірку учасників серед чоловічих команд чемпіон України, володар Кубка України 2018 року та господар змагань «Барком-Кажани».

Вхід на ігри – безкоштовний. Он-лайн трансляцію матчів можна переглянути на офіційному сайті ВК «Барком-Кажани»: https://kazhany.lviv.ua/.

Додамо. Міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу» проводиться за фінансової підтримки управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Організатор змагань – львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та Львівська обласна федерація волейболу.

Довідка. У 2017 році «Кубок Львова» вирушив до Мінська.