Новини

Угіс Крастіньш: “Нам не вистачило рішучості і спортивної злості”

Перегляди: 138

В неділю волейболісти «Баркому» поступилися команді «Церад Енеа Чарні Радом». Після матчу ми поговорили з тренером «Кажанів», Угісом Крастіньшем, який дав свій коментар щодо результату та гри у цій зустрічі.

Ми вперше програли на своєму майданчику в 2023-му році. Що стало причиною поразки?

Передусім, хотів би похвалити нашого суперника, який чудово виконував подачі і протягом всього поєдинку продовжував тиснути на нашу команду. На жаль, нам не вдалося відповісти якісними подачами. Було видно, що ми чекали на те, як розвиватимуться події, проте не брали ініціативу в свої руки. В кожному сеті були моменти, коли ми могли змінити перебіг гри, але сьогодні нам не вистачило рішучості і спортивної злості, аби змінити хід зустрічі на свою користь.

Що Ви сказали своїм гравцям у роздягальні?

Те, що я сказав у роздягальні повинно залишитися у роздягальні, аби допомогти нам у наступних матчах.

Перед нами складні поєдинки з «ЗАКСОЮ» і «Ястшембскім Венглем». Які у Вас очікування від цих зустрічей? Чи зможемо ми взяти декілька очок?

Ми не повинні ділити суперників на сильних і слабких. У всіх моїх командах, які я тренував, я завжди намагаюся не звертати увагу на потужність суперника. Немає жодної різниці, з ким ми граємо. Ми маємо навчатися грати з кожною командою і демонструвати свій найкращий волейбол. Не завжди це виходить, проте ми повинні йти до цього. Немає жодних сумнівів, що ми завжди матимемо свій шанс, який необхідно використати.