Новини

Угіс Крастіньш: «Наше завдання – максимальна готовність до матчів плей-офф»

Перегляди: 646

Неочікувані перемоги і ще не очікуваніші поразки.  14 туром завершується цьогорічний сезон Чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги. Далі українські волейбольні команди починають підготовку до матчів  плей-офф. З якими емоціями завершують сезон переможці Кубку України львівські «кажани» –  у інтервю з головним тренером ВК «Барком-Кажани» Угісом Крастіньшом.

 У матчах з «Новатором» та «Юридичною Академією» «кажани», чесно кажучи, здивували вболівальників. Адже ніхто не розраховував на поразку володарів Кубку України. Що сталося?

Чомусь так в нас є, що після хороших ігор дещо не вистачає концентрації на наступний день. Ми з цим боремось, бо знаємо, що це наша проблема. Але вона ще є. Та й суперник, коли йде на волейбольний поєдинок з володарем Кубку України – грає з останніх сил. Це факт. Але ми вже маємо звикнути до цього. Для нас це не сюрприз. Зараз так – психологічно хлопці не можуть налаштуватись на два дні гри.

Загалом – як оцінюєте гру клубу у цьогорічних матчах Чемпіонату України?

Найцікавіше те, що цей регулярний сезон не на стільки визначає, яким буде фініш. Наприклад, торік ми сильно налаштовувались на перемогу у регулярному сезоні. А вкінці нам не вистачило «свіжості» для фіналу. Тому, цього року у нас не стоїть таке завдання, щоб «кров з носа» виграти регулярний сезон. Ставимо ставки на те, щоб бути максимально готовими до матчів плей-офф.

 І як справи з підготовкою?

Так. Готові. Можливо, на результати останніх  турів також  вплинув цей факт підготовки до плей-офф. Завадило те, що ми уже надто задумувались про свої виступи у плей-офф. І це теж дещо пояснює, чому ми не змогли повністю сконцентруватись на останніх матчах. Загалом, налаштовуємося на хорошу гру, а іншого настрою і не може бути.

 

 

 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»