Новини

Угіс Крастіньш: «У новому сезоні зміни у складі “кажанів” точно будуть»

Перегляди: 656

Про підсумки регулярного Чемпіонату та плани Національної збірної з волейболу прес-служба ВК «Барком-Кажани» розпитала у головного тренера «Барком-Кажани» та Національної збірної України Угіса Крастіньша. 
 
Угіс, як підсумуєш цьогорічний Чемпіонат? 
Скажу так: Чемпіонат як Чемпіонат. Так, були дуже серйозні суперники, були легші. Але загалом я задоволений Чемпіонатом, адже нам все вдалось. Прийнято вважати, що захистити звання чемпіонів складніше, ніж його завоювати вперше. Я теж так вважав. Але на практиці виявилось дещо інакше: якщо порівняти з попереднім Чемпіонатом, шлях до фіналу був дещо простішим. Та й сам фінал теж: торік ми грали 5 матчів, цього року 3. Добре, що твердження виявилось лише твердженням, а практика показала інше. Відсутність «Локомотива» звісно вплинула на сам перебіг Чемпіонату, але було вдосталь інших якісних скперників. Це і вінницькі команди, і до половини сезона досить грізним суперником був «Новатор». Тож боротьба за чемпіонство була серйозною.
Що чи хто став для тебе відкриттям Чемпіонату? 
По Чемпіонату по командах можу сказати, що у жодної команди не вдалось провести Чемпіонат  без втрат. Всі грали то краще, то гірше. Було видно, що у всіх команд є підйоми, а є спади. По гравцях скажу, що всі  наші хлопці добре себе проявили і командний результат є підтвердженням цього.
У новому сезоні вболівальникам слід чекати оновлену команду «кажани» чи ні?
Зміни у складі «кажанів» точно будуть. Які – ще рано говорити. Але у професійному спорті змін не уникнути. Точно вже підписано 3-4 контракти на наступний рік.
Щодо Національної збірної України з волейболу, чи там будуть нові гравці?
Так, з‘явились нові гравці. Зокрема, вперше до збірної потрапив наш Олександр Гладенко. Я вважаю, що він своєю роботою, яку показав у цьому сезоні – заслужив виклику до збірної. З «кажанів» і надалі у збірній Семенюк Юра, Горден Брова, Шевченко ну і тепер Гладенко. Проте загалом склад збірної стабільний. Всі гравці вже приймали участь у матчах збірної. Єдиний новачок – Гладенко.
Розкажи про плани і амбіції волейбольної збірної України? 
Наші тренування  проходитимуть у Южному. Розпочинаємо з європейської Золотої Ліги, 25 травня. Перша гра з Фінляндією. Що цікаво, у Збірній Фінляндії гратиме мій син. Такщо крім змагання збірних у нас буде ще невеликий сімейний поєдинок. Далі матч у Чехії, Білорусії, потім повертаємось до України. Відпочинку у нас буде дуже мало.
Прес-служба ВК «Барком-Кажани»