Новини

У поєдинку із «Серцем Поділля» «кажани» вибороли впевнену перемогу

Перегляди: 695

Сьогодні ВК «Барком-Кажани» провів ще один матч на виїзді, цього разу з ВК «Серце Поділля». Друга гра першого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги завершилася з рахунком 3:0 (11:25; 12:25; 14:25) на користь львівських «кажанів».

Після учорашньої поразки із ВК «Епіцентр-Подоляни» та настанов тренерів, «Барком-Кажани» вдало розпочали гру із вінницьким клубом. Зокрема, у перших двох партіях вони не на жарт розійшлися і з великим відривом в очках вийшли уперед – 11:25; 12:25. Темп команді задав Ілля Ковальов із вдалої атаки на початку гри. Другу партію Юрій Семенюк розпочав з чудової подачі, після якої команда суперників зробила невдалу атаку. Гра продовжилася досить жваво, але «кажани» продовжили лідирувати.

«Серце Поділля» вирішила наздогнати львівський клуб й акумулювала усі свої сили в третьому сеті гри. Хороший початок партії з боку «сердець», але активна атака й вдала подача капітана «кажанів» Юрія Семенюка на противагу – знівелювали усі спроби суперників. Останні намагалися ще відігратися, але невдалі подачі й атаки, та навіть заміна грався у «Серці Поділля» не допомогла команді набрати більше очок. І з рахунком 14:25 «кажани» перемагають в сеті. Загальний рахунок матчу – 3:0 на користь «Барком-Кажани».

Варто зазначити, що найрезультативнішими гравцями цього матчу у складі «кажанів» стали Антон Кафарена, який набрав 17 очок, та Ілля Ковальов – 11. Найбільше вдалих подач зробив Антон Кафарена – 15, Юрій Семенюк – 14 та Ілля Ковальов – 13. Також Кафарена відбив 18 атак, Ковальов – 17.

«Сьогодні виконали всі настанови тренера. Були значно зібрані. Плюс не було такого тиску у плані відповідальності, бо друга гра. Та й майданчик вже знали. Звідси і результат», – ділиться помічник головного тренера Владислав Лазарчук.

Наступний матч ВК «Барком-Кажани» зіграє проти ВК «Покуття-Снятин-Прибилів». Гра відбудеться 18 жовтня. Слідкуйте за анонсами.

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»