Новини

«Барком-Кажани» – фіналіст Чемпіонату України з волейболу

Перегляди: 434

Волейбольний клуб «Барком-Кажани» потрапляє до фіналу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Сьогодні, 1 квітня, у Житомирі «кажани» обіграли “Житичі-ПНУ”  із рахунком 3:2 (25:16, 26:17, 15:25, 24:26, 18:16).

Разом з 2 перемогами у Львові ( 3:0 (26:24, 25:18, 25:21) та 3:0 (25:18, 25:23, 25:16), «Барком-Кажани» завершує серію плей-офф на свою користь: 3:0. Відтак, «кажани» виходять у фінал Чемпіонату з волейболу.

Там суперниками «Барком-Кажани» стануть гравці «Епіцентр-Подоляни» з Городка. Вони тричі поспіль перемогли ВК «Юракадемія» у серії плей-офф.

За бронзові нагороди змагатимуться “Житичі ПНУ” та “Юракадемія” (ігри відбудуться в середині квітня).

Щодо нинішнього матчу між «кажанами» та «Житичами», то це дійсно був поєдинок, який тривав аж 5 партій і добряче полоскотав нерви вболівальникам. Переможець визначився на тай-брейку. При чому без суттєвої переваги.

Якщо у перших 2 сетах «кажани» впевнено лідирують, то 3 партія кардинально змінює хід гри. З перших хвилин «Житичі» вириваються вперед. Чи від перевтоми, чи від зайвого розслаблення, але «кажанам» так і не вдається наздогнати житомирян.  15:25 – неочікуваний підсумок сету.

У 4 партії  перед глядачами розгорнулися справжні гойдалки. Попереду з мінімальним відривом то «Житичі», то «Барком». Далі рахунок зрівнюється. Команди йдуть на рівних. Але «житичам» таки вдається на 2 очка випередити «кажанів»: 21:23. Потім 23:24. Вдалий блок Юрія Семенюка зрівнює рахунок 24:24. Але помилки «кажанів» дозволяють «Житичам» перемогти і у цьому сеті: 24:26.

Гра доходить до тай-брейку. Попереду знову «Житичі». Саме у цій партії травмується капітан «кажанів» Юрій Семенюк. Однак попри проблему з ногою, Семенюк продовжує гру. 9:11, 11:13 –  «кажани» відстають. Але не надовго. Команди зрівнюються –  13:13, а напруга лише зростає. Вдала подача Юрія Семенюка та потужні блоки «кажанів» приносять команді таке бажано очко. Однак житомиряни знову зрівнюють рахунок. Лідера у цьому сеті – немає. Але успішна подача Ковальова та уже помилки з боку «Житичів» таки приносять перемогу «кажанам»: 18:16. І 3:2 підсумок матчу.

Кращими гравцями у цій боротьбі стали Юрій Семенюк та Антон Квафарена (14 очок).