Новини

“Кажани”:”Буревісник” – 3:0

Перегляди: 302

У Тлумачі завершилися матчі 9 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. «Барком-Кажани» провели 2 поєдинки – з  ВК «Житичі-ПНУ» та ВК “Буревісник-ШВСМ” .

Обидва завершилися перемогою «кажанів».

Так сьогодні львівська команда обіграла «Буревісник» із рахунком 3:0 (25:14; 25:17; 25:15).

Після напруженого матчу із «Житичами», ігри з «Буревісником» для «кажанів» проходили значно легше. У першій партії обидві команди стартують із забитих очок, але дуже швидко «Барком-Кажани» додають до свого активу все нові і нові бали. Якісні блоки від Семенюка і Головеня утримують м’ячі суперника. Вдалі подачі Квафарени та Наложного допомагають «кажанам» наростити силу: 25:14 рахунок сету.

Дві наступні партї мало чим відрізнялись від першої. Якщо на початку чернігівчани показують бій, то ближче до середини сету лідерство перехоплюють “кажани” і вже його не віддають. Тож  25:17 та 25:15  у 2 та 3 партії.  І “Барком-Кажани” перемагають у грі.

Найрезультативнішими гравцями цього дня стали Олександр Наложний ( 15 очок) та Юрій Семенюк (10 очок).

Таким чином після 2 перемог у матчах 9 туру «Барком-Кажани»  виходить на 1 місце Турнірної таблиці Чемпіонату із 39 очками.
Але протримується там недовго: після зіграного 14 матчу, таблицю знову очолює “Епіцентр-Подоляни” (40 очок).