Новини

«Кажани» у фіналі волейбольного плей-офф

Перегляди: 620

Вчора, 11 квітня, у Хмельницькому відбувся матч серії плей-офф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. На майданчику зійшлися ВК «Барком-Кажани» та ВК «Новатор». За результатами гри «кажани» обіграли хмельничан з рахунком 3:1 (26:24, 25:13, 21:25, 25:23), потрапивши у фінал плей-офф.
«Кажани» готувалися до складного матчу в гостях, однак у хмельничан гра, відверто кажучи, не пішла. Перший сет і господарі майданчику докладають максимум зусиль для перемоги, йдучи з гостями майже на рівних. Однак «кажани» показують більшу витривалість і з мінімальним відривом 26:24 перемагають. У другій партії «Новатор» здався фактично з перших хвилин. Численні помилки приводять хмельничан до поразки – 25:13. Рідні стіни не допомагають втримати баланс. Все змінилося у третьому сеті, де «Новатор» показує справжню боротьбу і не дозволяє «кажанам» завершити матч. Хмельничани дійсно воюють і виборюють перемогу – 21:25. Четвертий сет розпочинається знову із забитих очок «Новатором», тож гра перетворюється на ще більшу інтригу. Але не тривалу. Після перерви – «кажани» збираються силами і розправляють крила на повну, вириваючись вперед. Наприкінці матчу розпочинаються гойдалки та «Барком-Кажани» не опускають крил і перемагають – 25:23. Таким чином результат матчу 3:1 на користь гостей. А це означає, що виборовши перемогу у грі, «кажани» відкрили собі двері у фінал плей-офф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, де змагатимуться з харківським «Локомотивом».