Новини

3:0. «Барком-Кажани» відкрили новий сезон Суперліги впевненою перемогою

Перегляди: 145

ВК «Барком-Кажани» успішно стартував у матчах Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2021/2022. 

З рахунком 3:0 (25:9, 25:14, 25:15) завершився сьогоднішній поєдинок із чернігівським ВК «Буревісник ШВСМ» у Полтаві. Матч тривав у рамках 2 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. 

Прогнозовано, львівська команда-чемпіон вирвалася у лідери з перших хвилин матчу. І в першому сеті фактитчно відправила супротивника у «волейбольний нокдаун» з рахунком 25:9. Оговтавшись після перерви «Буревісник» очевидно вирішив відігратися і в другій партії намагався йти на рівні з «кажанами», поступившись 1-2 очками. Моментами чернігівській команді навіть вдавалося вирівняти хід гри, зрівнявши очки з “кажанами”. Але така тенденція була дуже короткочасною. Зрештою до кінця другого сету «Барком-Кажани» вирвалися уперед і завершили його перемогою з рахунком 25:14. 

У третьому сеті «Буревісник» знову спробував взяти реванш, але без успіху. 25:15 на користь «кажанів». І навіть заміна гравців у команді супротивника протягом усього матчу не дала бажаного результату. 

В цілому за перший матч гравці «Барком-Кажани» показали результат у 51 очко. 76 подач, 43 атаки, 25 прийомів. Кращими гравцями цього матчу стали: Олександр Дячков (19), Віталій Кучер (16), Олександр Наложний (12), Довгий Ілля (11) на подачах, Андрій Жуков на прийомі.

Зазначимо, що наступний матч ВК «Барком-Кажани» проведе із ВК «Решетилівка» завтра о 13:00 год.  

Пресслужба ВК “Барком-Кажани”