Новини

“Барком-Кажани” здобув дві перемоги над “Буревісником”

Перегляди: 683

 

9-й тур Суперліги завершився для “Кажанів” так само, як і вісім попередніх, – команда Угіса Крастіньша поки не знає гіркоти поразок в українській першості, добувши 18 перемог у 18 іграх. Дві звитяги над “Буревісником” категорично закріпили “Барком” на вершині турнірної таблиці й збільшили перевагу над харківським “Локомотивом” до дев’яти очок (“Локо” поступився в другому матчі “Дніпру” – 1:3).

У першому поєдинку львів’яни відчули спротив зі сторони опонента лише на початку матчу, поступаючись то 1:7. то 2:8, та зрештою довели свою перевагу. Перемогу було здобуто в трьох партіях – (25:20, 25:13, 25:16). Угіс Крастіньш у цьому матчі не вдавався до кадрових експериментів – на майданчику перебували ті, хто отримує найбільше ігрового часу в цьому сезоні. Традиційно відзначилися Тевкун (11 очок), Гладенко (9 очок, 3 блоки), Діденко (6 очок, 4 блоки), Богатирьов (9 очок) та Семенюк (9 очок, 1 блок).

Сьогодні ж латвійський тренер серйозно змінив склад і дав відпочити Кісілюку, Семенюку та Брові. “Буревісник” зумів дати серйозніший бій, аніж вчора, але це не врятувало гостей від поразки в чотирьох сетах – 25:15, 25:19, 21:25, 25:19. Найефективнішим був Тевкун, який настріляв 24 очки та поставив 2 блоки. Також варто виділити Гладенка (12 очок, 5 блоків) та Капаєва (14 очок).

Таким чином, “Кажани” з 53 очками підтверджують свої лідерські позиції й впевнено залишаються на вершині турнірної таблиці за 5 турів до завершення регулярного чемпіонату.

Фото: ВК “Вінниця”

Скан турнірної таблиці: volleyball.ua