Новини

“Еко-Дім” – “Кажани”. Передматчеві коментарі

Перегляди: 403

Сьогодні й завтра “Кажани” зіграють півфінальні матчі Кубка України проти лідера Вищой ліги “Еко-Дома” з Вінниці. Матчі пройдуть на майданчику нашого суперника й розпочнуться: сьогодні о 18.00 й завтра о 13.00.

Коучі команд-суперниць поділилися очікуваннями від прийдешнього протистояння. І Крастіньш, і Копилов запевнили – боротьба буде безкомпромісною.

Угіс Крастіньш, головний тренер “Кажанів”:

– Підготовку вдалося провести чітко за планом. Всі гравці здорові, що тішить найбільше. А психологічно? Звісно, поразка від “Войводіни” в Кубку ЄКВ справді стала болючою. Там, у протистоянні із суперниками, котрі, як кажуть, спіймали кураж, наші гравці дещо розгубилися, і в кульмінаційних моментах нам елементарно не вистачило холоднокровності. Було боляче, але, що було – те минуло.

Сьогодні в нас на черзі – інший турнір, інші завдання та інший суперник. Дуже непростий, зазначу, суперник. Він має у своєму складі досвідчених виконавців, які за будь-якого розвитку гри спроможні приймати виважені рішення. Для перемоги над таким потрібен весь наш досвід, індивідуальна майстерність і тактична грамотність. Ми віримо в себе.

Валерій Копилов головний тренер “Еко-Дома”:

– Готувалися з особливим натхненням, адже чудово розуміємо, що поставлено на карту. На щастя, всі здорові, та ще й підсилення отримали – підписали екс-гравця “Вінниці” Дмитра Міщука. Часу вливання у колектив йому не знадобилося, оскільки це мій вихованець і з багатьма іншими нашими волейболістами грав раніше.

До речі, стосовно цього дещо жалкую, бо коли б мені сьогодні вдалося зібрати в одній команді всіх своїх вихованців – “Кажанам” би точно не позаздрив! А так… Згоден, мені гріх жалітися, бо за складом виконавців “Еко-Дім” нині “Баркому” теж майже не поступається. Та на боці нашого суперника є перевага в тому плані, що він грає у Суперлізі проти куди більш сильних суперників, ніж ми у “вишці”. Повірте, це дуже серйозний фактор.

Утім, ми віримо у власні сили і націлюємося на продовження переможних виступів у Кубку. Вже здолали тут срібного та бронзового призерів минулого чемпіонату (“Дніпро” та “Юракадемію”, – прим.) – тож зупинятися на досягнутому не збираємося. Хоча, звісно, чудово розуміємо, що суперник у нас дуже серйозний.

Трансляція поєдинків відбудеться на ютуб-каналі Вінницької федерації волейболу.

Джерело: Федерація волейболу України