Новини

“Кажани” достроково вийшли у Золотий фінал Суперліги

Перегляди: 1 278

Сьогодні стартував третій тур Фіналу чотирьох Суперліги. У першому матчі дня Кажани зустрічалися з хмельницьким Новатором й здобули перемогу з рахунком 3:0 (25:23, 25:13, 31:29). Важливо, що ця вікторія гарантувала команді Угіса Крастіньша вихід у Золотий фінал чемпіонату (у цьому етапі зіграють дві найсильніші команди першості. Окрім Кажанів, це на даний момент харківський Локомотив). Тепер відставання між Баркомом та третьою командою (Вінницею) становить 17 очок. Цей гандикап неможливо відіграти за 5 ігор, що залишилися.

Варто сказати, що гра з Новатором спершу складалася для Баркому досить просто, однак труднощі виникли в третій, як виявилося, останній партії. Проте, на затяжному тай-брейку лідери чемпіонату таки вирвали перемогу з рахунком 31:29.

Сьогодні Крастіньш трохи потасував склад: замість Влада Діденка атаками Кажанів керував Іван Плясецький, також чимало ігрового часу отримав Михайло Бібер. Це не те, щоби завадило, а навпаки допомогло Баркому саме в цьому матчі гарантувати собі вихід у Золотий фінал.

Що ж до індивідуальних статистичних показників, то нині лаври дісталися Капаєву (14 очок, 2 блоки), Тевкуну (11+2), Богатирьову (11), Гладенку (7+3) та Семенюку (5+4).

31 березня, 1 та 2 квітня Львів прийме четвертий тур Фіналу чотирьох

Тепер основна мотивація Кажанів у матчах, що залишилися, – посісти першу сходинку. Це надасть нашій команді перевагу свого майданчика у Золотому фіналі, який триватиме за моделлю плей-офф до трьох перемог (перший-другий матчі заплановані на 8-9 квітня).

Вже завтра Кажани зійдуться з господарями нинішнього етапу харківським Локомотивом, який у другій грі п’ятниці здолав Вінницю (3:0). Матч лідерів Суперліги розпочнеться о 14.00 за Києвом (субота, 25 квітня).