Новини

“Кажани” не мали проблем з “Фаворитом”

Перегляди: 660

У сьомому турі Суперліги ВК “Барком-Кажани” у двох іграх спокійно та впевнено розібрався із останньою командою чемпіонату – “Фаворитом” із Лубен. Угіс Крастіньш в обох поєдинках активно застосовував ротацію й дав зіграти всім, хто знаходився у заявці команди. Варто зазначити, що дебютував за “Кажанів” і Олександр Грюк, який нещодавно приєднався до колективу. У першому матчі Сашко набрав 4 очки, а в другому – 5.

І в п’ятницю, і в суботу “Барком” виграв з рахуном 3:0 й обидва рази без сильного опору зі сторони опонента: 25:17, 25:20, 25:21 у першій зустрічі й 25:17, 25:14, 25:17 – у другій.

Таким чином, львівський клуб й далі перебуває на першій сходинці турнірної таблиці – “Локомотив” продовжує триматися на відстані п’яти пунктів.

Варто зазначити, що найближчий матч “Кажани” проведуть в місті Нові Сад, що в Сербії. Там наша команда в середу, 21 грудня, проведе гру-відповідь 1/32 Кубка ЄКВ проти місцевої “Войводіни”. Нагадаємо, що перший поєдинок цього протистояння завершився перемогою “Баркому” з рахунком 3:1.