Новини

“Кажани” посіли перше місце в регулярному чемпіонаті України

Перегляди: 757

Здобувши дві виїзні перемоги над харківською “Юракадемією”, “Кажани” гарантували собі першу сходинку в регулярній частині чемпіонату України за тур до її завершення. Тепер у нашої команди 74 очки, а в “Локомотива”, який йде другим, на 11 балів менше (харків’яни програли другу гру “Буревіснику” – 2:3). Такий гандикап відіграти за один тур (два матчі, максимально можна набрати 6 очок) неможливо навіть у теорії.

Перший поєдинок у Харкові розпочався неочікувано важко – підопічні Угіса Крастіньша програли перший сет з непоступливим рахунком 25:27. Й запахло інтригою. Щоправда, це враження виявилося оманливим. 25:15, 25:18, 25:19 – рахунки наступних трьох сетів дали зрозуміти те, хто ж сьогодні лідер турнірної таблиці. Черговий блискучий матч провів Тевкун (23 очки, 1 блок), а Гладенко (14 очок, 6 блоків), Кісілюк (16 очок) та Богатирьов (13 очок, 1 блок) старалися не відставати від досвідченого діагонального.

Суботня зустріч виявилася куди легшою. Мало того, що матч тривав на півгодини довше, та ще й завершився він у трьох сетах традиційно впевненою перемогою “Баркому”. Крастіньш вже звично для другого ігрового дня провів ротацію й на авансцену вийшли Бібер (13 очок), Бєгун (11 очок, 1 блок) та Капаєв (10 очок, 3 блоки). У підсумку: 25:19, 25:22, 25:20.

В останньому турі “регулярки” “Кажани” зіграють знову на виїзді (втретє поспіль). Цього разу – проти “Фаворита” з міста Лубни (Полтавська область). А вже далі нас чекає другий етап. Про його деталі та формат читайте на нашому сайті дещо пізніше.