Новини

“Кажани” в чотирьох сетах переграли “Локомотив”

Перегляди: 1 237

У другому матчі ігрового дня вже традиційно боролися між собою Кажани та Локомотив. Й вже традиційно перемогу з рахунком 3:1 здобула команда Угіса Крастіньша. При цьому, неважливо, де грають команди: в Вінниці, Хмельницькому чи навіть у Харкові. Нині кожен з сетів проходив за відсутності компромісів – й у більшості випадків контролем грою володіли львів’яни. 25:23, 25:20, 21:25, 25:18 – у підсумку.

У практично двогодинному поєдинку латвійський тренер надав багато ігрового часу легенді якраз Локомотива Євгену Капаєву, натомість – менше грав Женя Кісілюк, який лише кілька разів виходив на прийом. На решті позицій склад Баркому виглядав досить звично.

Вкотре суперники не змогли втримати діагонального Тевкуна (25 очок, 1 блок), не менш важливою фігурою на майданчику були догравальники Капаєв (15+2) та Богатирьов (12), в ударі й перший темп: Гладенко (8+2), Семенюк (7+2) та Грюк (3+3), а Діденко не тільки розпасовував, та ще й забивав сам (4+3).

31 березня, 1 та 2 квітня Львів прийме четвертий тур Фіналу чотирьох

Таким чином, Кажани вже відірвалися від Локомотива на 8 очок. Нагадаємо, що гра з Вінницею розпочнеться завтра (26 березня) об 11.00.