Новини

“Кажани” виграли перший матч Золотого Фіналу

Перегляди: 1 308

Першу гру Золотого Фіналу Суперліги заслужив приймати Львів. У переповненому залі Кажани та Локомотив розпочали вирішальну серію так, як і годиться достойним один одного суперникам. У перших двох сетах команди йшли нога в ногу, та обидва рази сильнішими на півкорпусу виявлялися господарі: 25:21, 25:23.

Другий сет був куди драматичнішим: Локомотив захопив перевагу і повів з рахунком 19-13, однак це відставання не стало проблемою для хлопців Крастіньша. Вони не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли уперед. За іронією долі в цьому сеті Барком таки поступився – 25:27. Глядачі з нетерпінням чекали такої ж напруженої, як і попередні, четвертої партії, однак Кажани твердо показали, хто вдома господар – 25:14 й 1:0 у серії.

Гравцем вчорашнього матчу сміливо можна назвати Семенюка (15 очок, 6 блоків), класно відіграли Тевкун (18), Богатирьов (15+1), а також Кісілюк (9+1) та Гладенко (7). Капаєв, хоч і набрав тільки 3 очки, став “ікс-фактором” Кажанів – його переможна серія подач в останній партії стала вельми важливою у підсумковому успіху Кажанів.

Другий матч Золотого Фіналу пройде сьогодні о 18:00 в Палаці спорту Галичина, що на Керченській, 8.